Skip links

А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно! (Лев.18:22) Петиції

Любі брати і сестри, шановне товариство, і всі хто має страх Господній, ця стаття про захист традиційних сімейних цінностей, і заклик допомогти, вчинивши практичні кроки, які будуть оберігати їх, на рівні держави.

У християн України дуже різний рівень обізнаності щодо актуальності захисту традиційних сімейних цінностей. Є християни, які ще не зустрічалися з пропагандою гомосексуалізму, і вважають, що ця тема неактуальна, бо завжди були люди, які грішили. Саме тому вони не бачать причин акцентувати увагу саме зараз на захисті традиційних сімейних цінностей. А є й християни, які вже неодноразово зустрічалися з проблемою пропаганди гомосексуалізму в Україні. Деякі з них, хоча й розуміють, що це явище є гріхом, але вважають, що боротьба за захист сімейних цінностей ні до чого не призведе, бо влада проігнорує чисто Біблійні аргументи. А інші під тиском пропаганди гомосексуалізму (яка подається у вигляді «давно доведених наукових фактів») засумнівались і подумали, що, можливо, гомосексуалізм – це нормально.

Тому важливо зачитати лист, що додається, в церквах, щоб усі християни розуміли, що гомосексуалізм – це гріх, що аргументи  пропаганди  гомосексуалізму суперечать  науковим фактам, які навпаки доводять жахливі наслідки цього явища. Також важливо, щоб усі християни знали, що вже зараз в Україні діє і виконується затверджений Кабінетом Міністрів план, що передбачає пропаганду гомосексуалізму через ЗМІ, пропаганду гомосексуалізму в системі освіти, легалізацію одностатевих партнерств, надання права трансгендерам усиновлювати дітей. Тому захист сімейних цінностей зараз надзвичайно актуальний! Важливо діяти, поки ще не стало занадто пізно!

На офіційному сайті Верховної Ради України є розпорядження Кабінету Міністрів України (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1393-2015-%D1%80), що зобов’язує міністерства та інші державні органи виконувати план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року (zakon3.rada.gov.ua/laws/file/text/54/f451893n22.zip) – далі план дій. У цьому  плані є багато правильного, але він передбачає, зокрема, наступне:

  1. Зміни в системі освіти. Дітей будуть навчати, що одностатевий спосіб життя  є нормою (стаття 102, пункт 3).
  2. Використання засобів масової інформації для пропаганди гомосексуалізму (стаття 102, пункт 4).
  3. Легалізація цивільного партнерства для одностатевих пар (стаття 105, пункт 6).
  4. Дозвіл трансгендерам усиновлювати дітей (стаття 105, пункт 7).
  5. Надання права бути донорами крові проституткам, гомосексуалістам, наркоманам (стаття 105, пункт 11).

Дане розпорядження діє і виконується вже зараз. Дивлячись на країни, в яких подібні плани вже реалізовано, є  побоювання, що після виконання даного плану дій  у нашій країні наступним кроком буде запровадження адміністративної та кримінальної відповідальності за критику чи незгоду з будь-якими діями та висловами, що популяризують гомосексуалізм. В деяких країнах вже зараз ув’язнюють тих, хто визнає, що гомосексуалізм –  це гріх, а батьків, що протидіють пропаганді гомосексуалізму в школі, позбавляють батьківських прав. Християни з таких країн розповідають, що раніше вони вважали одностатеві шлюби та легалізацію усиновлення дітей трансгендерами настільки абсурдними, що навіть не вважали за потрібне з цим боротися. І поки християни були пасивними, такі гріховні речі були легалізовані, а критика гомосексуалізму – заборонена. Тепер у християн деяких європейських країн практично не залишилося законних методів для захисту традиційних сімейних цінностей.

В Україні зараз гомосексуалізм цілеспрямовано пропагується, зокрема через ЗМІ. Людей намагаються обдурити і «довести», що це є нормально. При цьому часто використовуються аргументи, що суперечать науковим фактам. Наприклад, кажуть, що «гомосексуалісти такими народились», хоча багато ідентичних близнюків мають різну сексуальну орієнтацію (Långström, N., Rahman, Q., Carlström, E., Lichtenstein, P. Genetic and environmental effects on same-sex sexual behavior: A population study of twins in Sweden. Archives of sexual behavior, 39(1), pp. 75-80, 2010). Або поширюють міфи про те, що сексуальна орієнтація людини є незмінною, бо вона визначається чисто біологічними факторами, хоча наукові дані свідчать про те, що гомосексуалісти часто (набагато частіше ніж люди з нормальною орієнтацією) змінюють сексуальну орієнтацію (Savin-Williams, R. C., Ream, G. L. Prevalence and stability of sexual orientation components during adolescence and young adulthood. Archives of sexual behavior, 36(3), pp. 385-394, 2007). Насправді, одностатева сексуальність є наслідком вільного, але помилкового, аморального і гріховного вибору людини. Пропаганда гомосексуалізму, неправильне виховання, пережите в дитинстві сексуальне насильство та інші причини можуть підштовхнути до такого гріховного вибору. Біблія відносить гомосексуалізм до найважчих гріхів:

  • Левит 18:22 написано: «З чоловіком не сходитимешся, як сходишся з жінкою: це гидота.»
  • Левит 20:13 написано: «Коли чоловік зійдеться з чоловіком так, як із жінкою, обидва вчинили гидоту; смертю мусять їх покарати; кров їхня на них.»
  • Послання до Римлян 1:24-27 написано: «24 Тому й передав їх Бог за похотями їхнього серця на нечистоту, щоб вони самі сквернили власні тіла між собою. 25 Вони замінили Божу правду на неправду і честь віддавали і служили створінню радше, ніж Творцеві, котрий благословен повіки. Амінь. 26 За це ж і видав їх Бог пристрастям ганебним, бо їхні жінки змінили природні вживання на протиприродні; 27 так само і чоловіки, полишивши природні вживання з жінкою, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, чинячи ганьбу, чоловіки на чоловіках, і приймаючи на собі самих належну плату свого блуду.»
  • Перше Послання до Коринтян 6:9-10 написано: «9 Чи ж не знаєте, що неправедні царства Божого не успадкують? Не обманюйте себе! Ані розпусники, ані ідолопоклонники, ані перелюбники, ані розгнуздані, ані мужоложники, 10 ані злодії, ані зажерливі, ані п’яниці, ані злоріки, ані грабіжники – царства Божого не успадкують.»
  • Перше Послання до Тимофія 1:9-10 написано: «9 відаючи, що закон дано не для праведника, лише для беззаконних, непокірних, безбожних, грішників, нечестивих та нечистих, батьковбивців та матеревбивців, душогубців, 10 розпусників, мужоложців, людокрадів, забріханців, кривоприсяжників і для всіх інших, що противляться здоровому навчанню»

Бували випадки, коли гомосексуалісти заражали цим гріхом все населення міста. Буття 19: 4-5 написано: «4 Ще вони не лягли, як міські чоловіки, содомські люди, від молодого до старого, увесь (без вийнятку) народ, обступили дім 5 і стали гукати до Лота та й казали: Де люди, що прийшли до тебе цієї ночі? Виведи їх до нас, хочемо їх спізнати!»

Звичайно ж, Бог не закликає ненавидіти гомосексуалістів, навпаки, слід для їхнього ж блага докорити їм, попередити про наслідки цього гріха та допомогти його позбутися .

Вже є наукові дані, які показують жахливий вплив нетрадиційної сексуальної орієнтації батьків на подальше життя дітей. Наприклад, 23% дорослих дітей із сімей лесбіянок коли-небудь зазнавали сексуального насильства з боку «батьків» (серед дітей з нормальних сімей – 2%), 24% дорослих дітей із сімей геїв нещодавно замислювались про  самогубство (серед дітей з нормальних сімей – 5%), 39% дорослих дітей із сімей лесбіянок мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію (серед дітей з нормальних сімей – 10%). Ці та багато інших подібних даних опубліковані в науковій статті Regnerus, M. How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study. Social science research, 41(4), pp. 752-770, 2012. Скорочено подібна інформація російською мовою: http://gcshelp.org/ru/novosti/semya/vpervie_opublikovani_shokiruyuschie_nauchnie_fakti_o_semjyah_geev.html. Отже, аморальність та гріховність батьків (гомосексуалізм) має жахливі довгострокові наслідки для дітей, а усиновлення дітей гомосексуалістами є здійсненням насильства над цими дітьми.

В такій ситуації надзвичайно важливо, щоб християни не мовчали, а діяли. В Єзекиїла 3:18-21 написано:  «18 Як я скажу безбожникові: Ти помреш! – і ти його не попередиш і не говоритимеш, остерігаючи безбожника від лихої його дороги, щоб він жив, – то безбожник той умре в своїм грісі, я ж домагатись буду з твоїх рук його крови. 19 Коли ж ти попередиш безбожника, і він не навернеться від своєї безбожности й від лихої дороги, то він умре в своїм грісі, а ти врятуєш твою душу. 20 І коли праведник відступить від своєї праведности й учинить зло, і як я поставлю перед ним щось, об що він спотикнеться, і він умре – тому, що ти його не попередив, – він помре в своїм грісі, і не згадаються більше справедливі вчинки, що він учинив, але я домагатимусь від тебе його крови. 21 Коли ж ти остережеш праведника, щоб не грішив, і він не грішитиме, то він житиме, бо дав остерегти себе, і ти врятуєш твою душу.»

Рада Євангельських Протестантських Церков України схвалила рішення написати електронні петиції Президенту, Верховній Раді та Кабінету Міністрів України. Якщо петиція Президенту набере 25000 підписів, Президент зобов’язаний особисто розглянути петицію та опублікувати відповідь на офіційному сайті Президента України. Те ж саме стосується петицій Верховній Раді та Кабінету Міністрів України. Дуже важливо якомога швидше набрати якомога більшу кількість підписів. Закликаємо всіх  долучитись і підписати три петиції: Президенту, Верховній Раді та Кабінету Міністрів України.

УВАГА! Ми подаємо по 2 петиції до кожного державного органу, петиції мають різне цільове призначення, тому в них різні акценти. Важливо підписати всі шість петицій, тому що Президент, Верховна Рада та Кабінет Міністрів мають різні повноваження, і жоден з цих органів влади самостійно не зможе зробити все необхідне.

Посилання на петиції:

https://petition.president.gov.ua/petition/42484

https://petition.president.gov.ua/petition/42862

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070?aname=published

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118?aname=published

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485

Покрокова інструкція  https://goo.gl/8HsVSH

Закликаємо підписати невідкладно, щоб потім не забути, і щоб мати можливість із спокійною совістю закликати інших людей підписати петиції.

По нижньому посиланню перейдіть на проект петицій, і якщо у вас є  запитання то напишіть на електронну скриньку  amcecu@gmail.com.

Зупини пропаганду гомосексуалізму своїм дітям. Підпиши петицію! Покрокова інструкція  https://goo.gl/8HsVSH

Проект петицій і допоміжні матеріали знаходяться за посиланнями:

https://drive.google.com/open?id=1N7_wvW76dKE6qHRKP0d_AonVzKLXjhdK